Argentinské Tango - O nás - Studio Tango One

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Argentinské Tango - O nás

O NÁS
 

Studio Tango One


Julio Martinez vede kurzy se svou taneční partnerkou Alexandrou Atabekián. Oba jsou cizinci trvale žijící v České republice výuku vedou česky; na přání studentů je výuka možná ve španělštině, angličtině, ruštině.
Ve studiu ve Štěpánské ulici v Praze i na různých místech České republiky (např. v Plzni, Pardubicích, České Třebové) vyučují Julio s Alexandrou argentinské tango v pravidelných lekcích, workshopech a individuálních lekcích. Rádi přijedou i do dalších míst, kde vznikne skupina zájemců o výuku argentinského tanga. Po domluvě je možná specializovaná výuka pro handicapované osoby nebo děti.
Ve studiu v Praze ve Štěpánské ulici č. 36 (vchod z pasáže) Julio Martinez s Alexandrou Atabekián vyučuje od roku 2009. Předtím, v letech 2001-2009, působil na řadě míst Prahy, například v rámci taneční školy Plamínek.
   
Další nabídka:

Taneční vystoupení Julia a Alexandry v rámci kulturních událostí (dny španělské a argentinské kultury), divadelních představení, filmovych festivalu a dalších akci knihovna obsahující bohatou literaturu o argentinském tangu přednášky o argentinském tangu.

last updated on:Ср 21.11.18
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky